Posted on

صنتعگران معروف چه کسانی هستند

3 صنعتگر مشهور تاریخ
شما در ابتدا چنین فکر می کنید ، اما هنرهای دستی یک جنبش بود – هنری ، نه کمتر. در طول تاریخ ، هنرمندان و افرادی که با دست خود خلاق و خوب بوده اند (که بعضی اوقات به معنای همان چیز است) با ارائه راه حل های خلاقانه و صنایع دستی ، فناوری تمدن ما را به جلو سوق داده اند. این قطعه به سه هنرپیشه برتر دنیا که تاکنون دیده اید ، اختصاص یافته است.

آنجلو باروایر ، دمیدن شیشه ، ایتالیا

در استان ونیز ایتالیا جزیره ای وجود دارد که موسوم به مورانو است. این خانه بهترین دمنده های شیشه ای جهان است و مدت زمان طولانی یکی از آنها بوده است. در قرن پانزدهم میلادی ، یک دمنده شیشه با ساخت کالسدونیو ، نوع خاصی از شیشه های ترکیبی با نقره و سایر عناصر و کاملاً شفاف ، شیوه ساخت شیشه را برای همیشه تغییر داد. راز این شیشه دو بار در تاریخ گم شد و دوباره کشف شد.

آنجلو باروایر از قبل که از خانواده ای مشهور به خاطر کارهای هنری شیشه ای خود درآمده بود ، از قبل به مرد بزرگی تبدیل شده بود. به دلیل او ، دمنده های شیشه ای و هنرمندان در سراسر جهان می توانند خود را ابراز کرده و هنرهای خود را از طریق یک رسانه جدید به نمایش بگذارند.

Mi Fu ، خوشنویسی ، چین
بحث جدی در بین افراد بهتر برای ارائه پاسخی قطعی در مورد اینکه آیا خوشنویسی یک هنر است یا هنر و صنعت است ، وجود دارد. به همین دلیل است که با گفتن اینکه من می توانم در نظر گرفتن Mi Fu را صنعتگر بدانیم اشتباه است. این گفته می شود ، Mi Fu خوشنویسان عالی بود. او در تاریخ سلسله سونگ مارک تاریخ خود را در چین رقم زد.

Mi Fu قبل از خنک شدن یک Bohemian بود. او نقاشی بود که عاشق نوشیدن بود و از او الهام می گرفت تا برخی از بهترین کارهای خود را در خوشنویسی انجام دهد ، به گفته یک شاعر بزرگ و خوشنویس دیگر که دوست معاصر او سو شیعه بود (نه ، نه غذا). منتقدین او را صرف کپی کردن سبک خطاطان بزرگ پیش از او متهم کردند. برای عادلانه بودن ، او برای اجرای نسخه های کامل از سبک های قدیمی مجهز بود.

آکیرا یوشیزاوا ، اوریگامی ، ژاپن

آیا شما با هنر باستانی ژاپنی / هنر و هنر اریگامی آشنا هستید؟ این مهارتی است که با خم کردن کاغذ می توانید مجسمه هایی از حیوانات ، مردم و چیزهای دیگر درست کنید. به دلیل این هنر و صنعت ، ما با جعبه ها و پاکت ها و همچنین تابلوهای خورشیدی و استنت های قلبی به ما هدیه می شود. مستلزم صبر و توجه به جزئیات است.

آکیرا یوشیزاوا به طور گسترده ای به عنوان اصلی ترین اصل شناس شناخته می شود. بر خلاف افراد قبلی در این لیست ، او در دوران باستان زندگی نمی کرد – او در سال 2005 ، در سال 94 درگذشت. او بسیاری از تکنیک های جدید اریگامی را توسعه داده است ، اما روشی که این هنر و صنعت را متحول کرده است همیشه خیس بوده است.

همانطور که از نام آن پیداست ، این تکنیکی است که کاغذ کمی مرطوب می شود تا خم آن راحت تر شود. برای این منظور از کاغذ ضخیم تر استفاده شده و مجسمه های نهایی متفاوت از آنچه انتظار دارید هنگام مواجهه با اریگامی انتظار داشته باشید متفاوت است. برای مبتدیان ، آنها بسیار قابل تشخیص تر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *