نرم افزار Laser_work مناسب برای بردهای لیزر از خانواده rd مانند: RD6442_RD6332 و …. در صورتی که USB دستگاه شناسیی نمی شود در دستگاه شما توصیه می شود از وژن 8 استفاده.

 دانلود  Laser Work V8.01.35

      دانلود Laser Work V8.01.21

دانلود Laser Work_V8

 

نرم افزار Laser_work مناسب برای بردهای لیزر از خانواده rd مانند: RD6442_RD6332 و ….

دانلود Laser Work_V6

 

نرم افزار Laser Cut مخصوص برد های از خانواده Letro می باشد.مانند 6525 ، 6535 و غیره

دانلود Laser_Cut

نرم افزار Photo_Grav این نرم افزار مخصوص تبدیل تصاویر به نقطه می باشد.

کاربرد آن در دستگاه های لیزر جهت چاپ تصاویر می باشد، کار کردن با نرم افزار بسیار ساده می باشد.

دانلود Photo Grav

برای راحتی در تنظیم دستگاه های شرکت الماس صنعت فایل تنظیمات دستگاه قرار داده شده است ، لطفا به سایز و نوع برد ستگاه خود توجه فرمایید.

دانلود تنظیمات دستگاه 120*180 با برد کنترل 6442

نرم افزار های مربوط به برد کنترل 6445

دانلود نرم افزار Laser Work

دانلود نرم افزار Any Desk

AnyDesk.4.3

درباره الماس صنعت:

خداوند را شاکر و سپاسگزاریم که در عرصه ای قدم گذاشته ایم که علم و صنعت کشور عزیزمان را ارتقا دهیم.شرکت الماس صنعت از سال 1392 در صنعت ماشین سازی ورود پیدا کرده و با تلاش و تکیه بر تجربه کارشناسان مجرب در عرصه تولید و طراحی سیستم های نوین الکترونیکی و صنعتی موفق شده دستگاههای لیزر،فرز سی ان سی،وکیوم ، دستگاه برش کات MDF و …را تولید کرده و خود را به عنوان یکی از سرآمدان این صنعت معرفی کنیم.
رویکرد شرکت الماس صنعت خودکفایی کامل در این عرصه می باشد که قدم های خوبی در این راستا برداشته ایم.
سبد محصولات شرکت الماس صنعت پیشرو خراسان با توجه به نیازهای تحلیل شده در جامعه روز به روز افزایش خود را طی کرده است و همچنین این قابلیت را داریم که متناسب با نیاز مشتریان دستگاهی انحصاری تولید و عرضه نماییم.یکی از نقاط قوت که در کارنامه ی خود داریم و به تصدیق خریداران رسیده رضایت مشتریان از نحوه خدمات و گارانتی شرکت می باشد و این امر را جز اصلی ترین اصول کاری می دانیم.
در پایان امید است با عنایت خداوند منان و بهره گیری از انتقادات سازنده ی شما عزیزان خود را همواره در مسیر آبادنی ایران اسلامی ببینیم.